mediabox_prev
mediabox_next
najlepšia požičovňa skútrov a štvorkoliek v Bratislave na Galvaniho 4. u nás si vyberie každý.
content_top

Požičovňa skútrov

Objavte mesto Bratislava na dvoch kolesách s mestskými skútrami VESPA Primavera 125.  

REZERVUJTE SI TELEFONICKY na 0919 066 704

alebo emailom info@najsport.sk 

Bratislava je jedným z tých slovenských miest, kde nájdete zaujímavé turistické trasy ideálny pre cestovanie skútrom. Najznámejší je Bratislavský hrad, Hrad Devín, Slavín, Koliba, Botanická záhrada, Železná studnička či staré mesto Bratislavy. Prenájom skútrov je tou najlepšou voľbou pre spoznanie týchto turistických lokalít v Bratislave.

Prenájom skútrov v Bratislave vám umožní pohybovať sa rýchlo a ľahko po celom meste , vyhnete sa dopravným zápcham a ušetríte peniaze za taxík či parkovanie. 
Naša požičovňa sa nachádza 10 minút od centra a 2,5 km od letiska Bratislava. 

Poznanie Bratislavy zo skútra je veľmi ľahké, v NAJMOTO si môžete okrem samotného skútra požičať aj doplnky (prilbu, oblečenie), v prípade záujmu je možné vyzdvihnutie aj mimo našej prevádzky. Je to veľmi jednoduché: kontaktujte nás telefonicky na +421 919 066 704 alebo mailom na info@najsport.sk a môžete ísť objavovať Bratislavu.

Požičovňa zahrňuje:

  • skúter VESPA 125
  • 1x Helma
  • povinné PZP
  • zámkom 

Viete si u nás zapožičať druhú helmu pre spolujazdca. +5€/deň
Zakúpiť kuklu pod helmu +7,00 €. 

Podmienky zapožičania:

  • minimálny vek 24 rokov
  • občiansky preukaz
  • vodičský preukaz
  • finančné prostriedky na zloženie depozitu v hotovosti 400,- EUR

 
Cenník  požičania skútrov Vespa:

1 deň 39,00 €
2 dni 75,00 €
3 dni 110,00 €
4 dni 140,00 €
5 dní 160,00 €
6 dní 185,00 €
7 dní 199,00 €


1 deň – 24 hodín
Víkendová AKCIA zapožičanie (Piatok od 16:00hod.  do pondelka 11:00hod.) - 89,00 € 

Kilometrová TAXA:
1 deň - 120 km ( každý ďalší kilometer +0,20 €)

REZERVUJTE SI TELEFONICKY na 0919 066 704

alebo emailom info@najsport.sk 

KAM VYRAZIŤ?

Bratislavský hrad

Dnes už opravený Bratislavský hrad leží na najjužnejšom výbežku Malých Karpát, zvažujúcom sa až k Dunaju, kde bol prastarý brod na ceste do Podunajskej nížiny. Hradný kopec, osídlený už v praveku, zohral významnú úlohu ako slovanské hradisko v období Veľkej Moravy, keď bol politickým i cirkevným centrom kraja.  Z hradu môžete vidieť panorámu 
hlavného mesta. 

Železná studnička

Je jednou z lokalít bratislavského lesoparku s obľúbeným oddychovým a športovým strediskom. Jej názov je odvodený od prameňa železitej vody, ktorá tu vyviera. Nachádza sa tu jazierko kde môžete člnkovať alebo chytať ryby. V časti Partizánska lúka sa deti radi zabavia skákaním na trampolíne alebo v nafukovacom hrade. K dispozícii sú tiež rôzne ihriská pre rôzne športy. Je tu východzia stanica lanovky na Kolibu.

Devín

Hrad Devín sú zrúcaniny gotického, neskôr slohovo prestavovaného hradu, vypínajúce sa majestátne nad rovnomennou obcou, mestskou časťou Bratislavy (okres Bratislava IV). Zaberajú takmer celé temeno hradnej skaly nad sútokom Dunaja a Moravy. Hrad má jedny z najpohnutejších, ale aj najbohatších dejín spomedzi hradných sídel na Slovensku. S existenciou niekdajšieho hradiska sa spája prítomnosť keltského a neskôr rímskeho etnika na území Slovenska. Hrad bol svedkom slávy aj pádu Veľkej Moravy, prvého štátneho útvaru slovanských predkov na Slovensku, a bol dôležitou súčasťou sústavy pohraničných pevností Uhorského kráľovstva. Spolu s neďalekým Bratislavským hradom tvorí dvojicu významných reprezentantov slovenskej národnej histórie.

Kamzík (Koliba)

Za srdce bratislavského lesoparku, kam smerujú najväčšie zástupy prechádzky chtivých Bratislavčanov, sa považuje zalesnené temeno vrchu Kamzík, druhého najvyššieho bodu na území mesta (439 m n. m.). Zďaleka je viditeľný podľa 200 metrov vysokej televíznej veže. Celému areálu sa tiež hovorí Koliba, podľa rozsiahlej vilovej štvrte na svahu priamo pod lesom. Kamzík si medzi Bratislavčanmi získal popularitu najmä vďaka rozsiahlej lyžiarskej lúke, známej ako Cvičná lúka, kde bol kedysi v zime funkčný krátky lyžiarsky vlek. K nemu pribudla aj letná 360-metrov dlhá bobová dráha. Vedľa dráhy sa nachádza Lanoland - lanové dráhy na stromoch v rôznych výškach nad zemou, na ktorých si môžu skúšať odvahu a šikovnosť milovníci adrenalínových športov, ale aj deti. V lete je Koliba spolu s okolitými vyvýšeninami a svahmi vhodným miestom pre pešie i cyklistické vychádzky. Priamo pri Cvičnej lúke sú stánky s občerstvením, neďaleko aj reštaurácie vyšších kategórií. Je možný výstup výťahom na televíznu vežu, do verejne prístupnej časti s otáčajúcou sa reštauráciou s výhľadom do širokého okolia. Dobré výhľady sú aj zo samotnej Cvičnej lúky, zo zjazdoviek na protiľahlom svahu (dojazd k Železnej studienke)a z novootvorenej sedačkovej lanovky.

Staré mesto

Je mestská časť Bratislavy, v ktorej sa nachádza historické centrum mesta, nábrežie Dunaja a hradný vrch. Centrum mesta je mestskou pamiatkovou rezerváciou.
Je to turistami najnavštevovanejšia časť Bratislavy. Okrem historických pamiatok tu nájdeme mnoho barov, reštauračných zariadení, galérií, veľvyslanectiev, konzulátov a štátnych úradov a inštitúcií.

content_separator
ico-map
Adresa
Galvaniho 2/A
821 04 Bratislava - Ružinov
TELEFÓN
+421 919 066 704

ico_clocktváracie hodiny

 

 

NOVÁ predajňa

Galvaniho 2/A
Bratislava - Ružinov

 

Pondelok    10:00 - 17:00
Utorok    10:00 - 19:00
Streda    10:00 - 19:00
Štvrtok    10:00 - 19:00
Piatok    10:00 - 19:00
 
Sobota       09:00 - 13:00
Nedeľa       ZATVORENÉ

Bagarova 20
Bratislava - Dúbravka

Pobočka Bagarova bude od 13.3.2020 zatvorená!!!

 

Pondelok ZATVORENÉ
Utorok ZATVORENÉ
Streda ZATVORENÉ
Štvrtok ZATVORENÉ
Piatok ZATVORENÉ
 
Sobota  ZATVORENÉ
Nedeľa ZATVORENÉ

 

Tešíme sa na vašu návštevu.
Top